Kondicionavimo sistemų priežiūra ir valymas

Pirminė apžiūra

Pirmiausia kontroliuojamas robotas su įrengta kamera ir apšvietimu įleidžiamas į ventiliacijos šachtą ar trasą, vaizdinė informacija aiškiai perteikia vaizdą iš vidaus ir suteikia galimybę įvertinti esamą situaciją. Prie to pačio dažnai naudojami ir papildomi įrenginiai leidžiantys filmuoti ar nufotografuoti vaizdą esantį ortakio gilumoje.

Valymas

Po pirminės apžiūros įvertinus užterštumą ortakiuose, mes pradedame valymo procesą. Mūsų įmonės naudojamas RotobrushAir+ technologijos ir valymo įrangos metodas, susideda iš lanksčios dulkių ištraukimo žarnos ir jos viduje įmontuotu velenu, kurio gale montuojamas šepetys. Pasirenkamos tinkamo diametro dulkių ištraukimo žarnos ir šiurkštumo šepečiai. Šepečiams pradėjus valyti paviršių, visos sujudintos dulkės ir atskirti nuo paviršiaus nešvarumai yra sutraukiami ištraukimo žarna. Dulkių ištraukimo įrenginyje yra sumontuoti keičiamieji filtrai skirti didesniems nešvarumų fragmentams sulaikyti, toliau oras patenka HEPA filtrus, turinčius didelį efektyvumą, kurie išvalo 99,3% atgal į aplinką patenkantį orą. Mūsų įranga pritaikyta valyti ortakius iki 850 mm diametro.

Dezinfekcija

Po valymo proceso užbaigimo atliekame dezinfekciją, ventiliacijos dezinfekcijos įrenginys aukštu spaudimu išpurškia rekomenduojamus biocidus ant švaraus paviršiaus naudojant specialius antgalius.

Atliktų darbų aktas

Atsižvelgiant į vėdinimo sistemų svarbą, po darbų yra surašomas naudojamos įrangos ir cheminių priemonių aktas, išmatuojamas išvalytų ortakių pralaidumas. Viskas atliekama norint ateityje palengvinti periodinio valymo diegimo proceso vykdymą, bei kaupti ir sisteminti duomenis.

    Užklausa dėl kainos